Terapia Vital injektorom

Nová drakuloterapia  ( A-PRP &HA)

Terapia Vital injektorom

Jedinečné a veľmi presné ošetrenie systémom, ktorý využíva k terapii a pri aplikácii látky do pokožky vákuum a systém 5-9 mikroihličiek. Na konkrétne miesto sa aplikovaný materiál dostáva v presne určenom množstve,  do rovnakej zvolenej hĺbky. Ide o najprecíznejší systém vpravovania účinných omladzujúcich látok do pokožky s cieľom rejuvenizácie, hydratácie a revitalizácie

Pri terapii Vital injectorom aplikujeme  zvolený roztok v  sterilnej podobe.Všetky účinné látky sa dostávajú priamo do kože, takže aplikované minerály, vitamíny, mezoterapeutické kokteily, antioxidanty a iné látky účinkujú oveľa rýchlejšie a efektívnejšie ako pri povrchovej aplikácii. 

Mezoterapia

Každá pokožka vekom, v kombinácii s pôsobením slnka, vetra, stresu stráca  postupne  svoju pevnosť, pružnosť a elasticitu.  Mezoterapiou  regenerujeme pokožku, napomáhame obnovovať tvorbu nového kolagénu  a elastínu. Pokožka je tak sviežejšia, hydratovaná, pevnejšia, nadobúda mladistvejší vzhľad. Vrásky sú po aplikácii plytšie a pigmentácie menej výrazné. 

Vital injector  skinbooster – aplikácia kyseliny hyalurónovej

Unikátny systém ošetrenia, ktorý spája mezoterapiu a výplňové techniky. Každá pokožka, ktorá  je matná, suchšia pôsobí staršie. Rovnomernou aplikáciou kyseliny hyalurónovej v malých množstvách pomocou špeciálnych mikroihličiek hydratujeme a vyživujeme pokožku, ktorá sa stáva viditeľne lesklejšou a zdravšou.

Vital injector aplikuje kyselinu hyalurónovú na mililiter presne. Vďaka vytváranému  vákuu je aplikácia  menej bolestivá, s malým množstvom modriniek po zákroku. Pleť je do 2-3 dní zregenerovaná s viditeľným omladením, hydratovaná a prirodzene doplneným objemom.

Omladenie aplikáciou vitamínov a minerálov

Doprajte vašej pleti rýchly prísun vitamínov  minerálov. Vaša tvár a dekolt získajú novú iskru, ich regeneráciou a dodaním výživných látok získa pleť stratený lesk a bude jednoznačne vyzerať mladšie. Táto omladzujúca regeneračná kúra je odporúčaná v každom veku, minerály a vitamíny aplikujeme sterilne pomocou drobných ihličiek do rovnakej hĺbky pokožky a tak zabezpečujeme rovnomernú regeneráciu pleti. Terapiu je dobré opakovať aspoň 3x, pričom pri ďalších aplikáciách je možné pridať do aplikované roztoku aj enzýmy, proteíny, kyselinu hyalurónovú.

Nová drakuloterapia  ( A-PRP &HA)

Dodáme text neskôr

Čítaj

Odber krvi na protilátky – Covid 19

Odber krvi na protilátky proti ochoreniu Covid 19

Vážení naši pacienti.

Vzhľadom na stúpajúci počet pacientov, ktorí prekonali ochorenie Covid 19, alebo aktuálne ním prechádzajú, veľa z našich pacientov zaujíma, či už  ochorenie prekonali, či sa tvoria protilátky v tele v dostatočnom množstve.

Ponúkame službu     

 • odber krvi na protilátky- kompletne (IgM, IgA, IgG) – cena 55EUR(odberom zistíme, či ste ochorenie prekonali, alebo ste ešte v pretrvávajúcej akútnej fáze ochorenia)
 • odber krvi na protilátky IgG – cena 35 EUR
 • odber kapilárnej krvi na dôkaz protilátok – (IgM/IgG) – cena 20 EUR            

V prípade, že máte záujem o tieto služby, objednajte sa prosím telefonicky: recepcia 0908 259 689 prípadne na tel.čísle  044 521 9019.

Celý kontakt

Čítaj

ORL ambulancia Bratislava

Pokiaľ vám vyhovuje návšteva kliniky v Bratislave, tak vás touto cestou pozýváme na návštevu našej partnerskej kliniky v Bratislave. V priestoroch kliniky jednodňovej zdravotnej starostlivosti Centrum Kramáre V Bratislave  poskytujeme zdravotnú starostlivosť aj v odbore ušno-nosno-krčné, detské ušno-nosno-krčné, a tiež  chirurgické výkony v odbore otorinolaryngológia ( ušno-nosno-krčné) a chirurgia hlavy hlavy.

Otorinolaryngológia – ambulancia Bratislava

Jednotliví pacienti sa na vyšetrenie objednávajú jednak telefonicky prostredníctvom recepcie, alebo mailom na info@centumkramare.sk.

Kompletné kontakty TU

Poskytovanie zdravotnej starostlivosti je hradené zo zdravotného poistenia, pacient u nás absolvuje vstupné  ORL vyšetrenie a následne na základe zdravotného stavu a potrieb pacienta sa dopĺňa diagnostika ako  fibroskopické vyšetrenie nosa a nosohltana, stroboskopické vyšetrenie hrtana, endoskopické vyšetrenie  nosa, vyšetrenie sluchu – audiometrické vyšetrenie, tympanometrické vyšetrenie, otoakustické emisie.

V prípade, že to zdravotný stav pacienta vyžaduje môžeme priamo  v priestoroch našej kliniky zrealizovať  potrebný  chirurgický  zákrok.

Ušno-nosno-krčné a chirurgia hlavy a krku

Medzi najčastejšie výkony v odbore otorinolaryngológia ( ušno-nosno-krčné) a chirurgia hlavy a krku patrí operácia mandlí , jednak nosohltanovej mandle, ale aj krčných mandlí,  operácia vonkajšieho nosa a nosovej prepážky, operácia prínosových dutín, hlasiviek, či lymfatických uzlín v oblasti hlavy a krku.

V prípade zdravotných ťažkostí v oblasti horných dýchacích ciest,  porúch sluchu, ochorení  hlasiviek, alebo iných ochorení  spadajúcich do  odboru otorinolaryngológia ( ušno-nosno-krčné) je ORL ambulancia a jednodňová  chirurgia Centrum Kramáre v Bratislave tou  správnou  voľbou na vyriešenie Vašich zdravotných ťažkostí.

Centrum Kramáre – Bratislava

Kompletné kontakty TU

 

Čítaj

Potrebujete posilniť imunitu?

Potrebujete posilniť imunitu?

Vysokodávkovaná infúzna liečba vitamínom C 

Ideálna ako podporná  liečba pri mnohých ochoreniach. 

Trpíte  zvýšenou únavou, máte oslabenú imunitu, alergie, opakované  zápaly dýchacích ciest , depresie, bolesti chrbta, či  kĺbov, idete na operáciu  alebo  sa chcete len preventívne o seba a svojich blízkych postarať v čase pandémie?

Môžete absolvovať infúznu terapiu vitamínom C.

Jednorázové podanie infúzneho vitamínu C ( preventívne, pred operáciou…) 30 Eur 

Balíky infúznej terapie vitamínom C

Operácia:

 • 4 infúzie – 1 inf. pred operáciou, 3 inf. po  operácii 110 Eur
 • 8 infúzií – 1 inf. Pred operáciou, 7 inf. Po  operácii 210 Eur

Imunita, histamínová intolerancia, únava, prevencia, rôzne dermatitídy, zápaly a bolesti kĺbov, bolesti chrbta, alergie: 

 • 12 infúzií – 2x týždenne (po dobu 6 týždňov) 300 Eur
 • Následne podľa potreby 1 x týždenne-12 inf./12 týždňov 300 Eur

Chronické infekcie, depresie, popáleniny:

 • 12 infúzií -3x týždenne(po dobu 4 týždňov) 300 Eur
 • Následne podľa potreby 1 x týždenne-12 inf./12 týždňov 300 Eur

Opakované podávanie vitamínu preventívne 1x týždenne:

 • 4 infúzie 110 Eur
 • 8 infúzií 210Eur
 • 12 infúzii 300 Eur

Čo je vitamín C a ako  účinkuje 

 • Priamy a rýchly účinok
 • Vysoká terapeutická dávka
 • Rýchla biologická dostupnosť
 • Pri perorálnom užití( cez ústa) vitamínu C, nie je možné dosiahnuť vyššie koncentrácie v krvi kvôli vstrebávaniu vitamínu C v tenkom čreve
 • Vitamín C je vo vode rozpustný
 • Nachádza sa v mnohých potravinách, jeho výrazný nedostatok nie je možné nahradiť stravou
 • Rýchlo sa v ľudskom tele vstrebáva
 • Podieľa sa na mnohých procesoch v ľudskom tele – ako mozog, očná šošovka, srdce, obličky, kosti, imunitný systém, krv, pečeň,svaly
 • V ľudskom tele sa nedokáže vytvoriť, a preto je nutné zabezpečovať jeho prísun

Nedostatok vitamínu C sa môže prejaviť

 • Pri vzniku akútnych a chronických infekcií ( bakteriálnych, vírusových..)
 • Pri chronických zápalových ochoreniach ( napr. artritída-zápal kĺbov)
 • Pri poruchách vstrebávania v čreve
 • Po operáciach
 • U fajčiarov
 • Silný nedostatok vitamínu C nie možné nahradiť stravou

V prípade, že máte záujem absolvovať infúznu terapiu vitamínom C, môžete sa objednať na recepcii. Pred infúznou terapiou je potrebné vyplniť dotazník o Vašom zdravotnom stave  a informovaný súhlas k infúznej liečbe. Obidva tlačivá  stačí vyplniť v deň, keď prídete na prvú infúziu.

Upozornenie: Platnosť cien je k dátumu pridania článku 23. 6. 2020. Zmena cien je vyhradená.

Kolektív 

Pinium family clinic

Čítaj

Po dvoch mesiacoch opäť v bežnom režime

Vážení pacienti, 

sme radi, že po dvoch mesiacoch, kedy ste nás vy, naši pacienti vyhľadávali iba v prípade akútnych stavov a odkladali svoje kontroly, vyšetrenia a operácie, sme radi, že Vás opäť všetkých môžeme privítať v priestoroch našej kliniky.

Môžete sa na vyšetrenie objednať telefonicky, mailom, v nevyhnutnom prípade aj osobne.

Ešte stále je potrebné mať pri vstupe na kliniku prekryté ústa a nos, dezinfikovať si ruky pri vstupe do priestorov kliniky. Aj my musíme dodržiavať pravidlo malého množstva ľudí v miestnosti, preto by sme Vás radi požiadali, aby bola s neplnoletým pacientom pri vyšetrení vždy len jedna osoba a dospelí pacienti keby výnimočne v tomto čase boli bez sprievodu či už na recepcii, alebo počas vyšetrenia.

Ďakujeme a tešíme sa na Vás.

Čítaj

Ste doma a potrebujete radu?

Naši lekári sú k dispozícii online na piniumclinic.sk

V čase, keď sa všetko spomalilo až zastavilo, všetky stretnutia, podujatia sa preložili na „neskôr“, lekárske vyšetrenia sa odkladajú a realizujú sa len v najakútnejších prípadoch, by sme Vám radi boli  k dispozícii aspoň na diaľku.

Prostredníctvom  live chatu Vám radi dáme lekárske rady ohľadom Vášho zdravotného stavu, prípadne sa  dohodneme na podrobnejšom vyšetrení v budúcnosti.

Veľa našich pacientov zostalo  momentálne kvôli  vlastnej bezpečnosti doma a trápia ich rôzne zdravotné  problémy. Dúfame, že táto forma pomoci z našej strany Vám všetkým uľahčí  náročnú  situáciu.

Na našej webovej stránke nájdete informácie o časoch, kedy bude konkrétny lekár s Vami komunikovať naživo.

V prípade, že práve nebudeme online, môžete nám nechať odkaz, poslať mail, na ktorý  rovnako radi odpovieme.

Prajeme všetkým našim pacientom najmä veľa zdravia a trpezlivosti.

ORL konzultácie cez chat: 

 • sme Vám k dispozícii pondelok až štvrtok od 12:30 do 14:30 hod.
 
ďalšie odbornosti budeme dopĺňať postupne

 

Kolektív Pinium Family Clinic

Čítaj

Informácia ohľadom pandémie koronavírusom

Vážení pacienti,

vzhľadom k vzniknutej epidemiologickej situácii poskytujeme zdravotnú
starostlivosť v našich ambulanciách akútnym pacientom a pacientom,
ktorí boli objednaní na kontrolu po akútnom stave, alebo operačnom
zákroku.

Všetkých ostatných pacientov radi objednáme na vyšetrenie – telefonicky,
mailom.

Nakoľko sme tu pre Vás len za predpokladu, že aj my nebudeme chorí,
chráňte seba i nás dodržiavaním nasledovných inštrukcií.

Informácia ohľadom pandémie koronavírusom

Poprosili by sme každého po vstupe do priestorov kliniky:

 • aby si nasadil cez ústa a nos rúšku, alebo inak zakryl dýchacie cesty
  a dezinfikoval si ruky hneď po vstupe do priestorov recepcie polikliniky
 • na vyšetrenie v žiadnom prípade neberte so sebou iného člena rodiny
  ako sprievod, pokiaľ to nie je vyslovene nevyhnutné (napr. nemali sme
  kam dať dieťa)
 • v čakárni (najmä ak niekto kašle a kýcha) dodržujte dostatočný odstup
  ideálne viac ako 2-3 m
 • v prípade, že máte kašeľ alebo kýchate držte sa v bezpečnej vzdialenosti (
  2-3 m, prípadne aj viac) od ostatných pacientov
 • po vstupe do ambulancie dodržujte pri rozhovore diskrétny odstup od
  zdravotníkov
 • zbytočne sa nedotýkajte povrchov, či už v spoločných priestoroch, v
  čakárni, alebo v ambulancii

Ďakujeme za pochopenie

Kolektív Pinium family clinic

OZNAM:

Ak máte akútne zdravotné ťažkosti sme tu pre Vás v ambulancii
všeobecného lekára pre dospelých, internej ambulancii, ušno-
nosovo – krčnej ambulancii po objednaní na t.č. 0908 259 689.

Platné k 19. 3. 2020

Čítaj

Dňa 1. september 2018 otvárame ambulanciu všeobecného lekára.Pinium Familly clinic

Turbinoplastika

Turbinoplastika je operačný zákrok na sliznici v nosových priechodoch. Najčastejším príznakom je  sťažené dýchanie, prípadne až úplná nemožnosť dýchania cez nos. Pacienti, ktorí majú tieto ťažkosti sú veľmi často alergici, alebo pacienti s iným chronickým zápalom sliznice nosa a prínosových dutín. Sliznica nosa je na špeciálnych miestach výrazne zhrubnutá a opuchnutá, a tak bráni normálnemu dýchaniu. Pacient si musí pomáhať dýchaním cez ústa, má huhňavý hlas, veľmi často aj zatekanie hlienov.

Čítaj

Tonsilotómia (zmenšenie krčných mandlí)

Operácia sa vykonáva najčastejšie v detskom veku, v celkovej anestézii. Pacient absolvuje pred operačným zákrokom vyšetrenie v ušno-nosovo-krčnej ambulancii. Klinické ťažkosti, ktoré najčastejšie detskí pacienti majú, je sťažené dýchanie počas spánku, chrápanie až apnoické  pauzy( krátka zástava dýchania počas spánku). Spravidla pacient nemá časté angíny, nebolí ho hrdlo, napriek tomu sa pred operáciou odporúča spraviť kontrolné výtery z krku, odber krvi na zápalové hodnoty – ASLO, anti DNáza. O potrebných vyšetreniach vždy rozhodne lekár v ambulancii, podľa klinického stavu pacienta.

Čítaj