Terapia Vital injektorom

Nová drakuloterapia  ( A-PRP &HA)

Terapia Vital injektorom

Jedinečné a veľmi presné ošetrenie systémom, ktorý využíva k terapii a pri aplikácii látky do pokožky vákuum a systém 5-9 mikroihličiek. Na konkrétne miesto sa aplikovaný materiál dostáva v presne určenom množstve,  do rovnakej zvolenej hĺbky. Ide o najprecíznejší systém vpravovania účinných omladzujúcich látok do pokožky s cieľom rejuvenizácie, hydratácie a revitalizácie

Pri terapii Vital injectorom aplikujeme  zvolený roztok v  sterilnej podobe.Všetky účinné látky sa dostávajú priamo do kože, takže aplikované minerály, vitamíny, mezoterapeutické kokteily, antioxidanty a iné látky účinkujú oveľa rýchlejšie a efektívnejšie ako pri povrchovej aplikácii. 

Mezoterapia

Každá pokožka vekom, v kombinácii s pôsobením slnka, vetra, stresu stráca  postupne  svoju pevnosť, pružnosť a elasticitu.  Mezoterapiou  regenerujeme pokožku, napomáhame obnovovať tvorbu nového kolagénu  a elastínu. Pokožka je tak sviežejšia, hydratovaná, pevnejšia, nadobúda mladistvejší vzhľad. Vrásky sú po aplikácii plytšie a pigmentácie menej výrazné. 

Vital injector  skinbooster – aplikácia kyseliny hyalurónovej

Unikátny systém ošetrenia, ktorý spája mezoterapiu a výplňové techniky. Každá pokožka, ktorá  je matná, suchšia pôsobí staršie. Rovnomernou aplikáciou kyseliny hyalurónovej v malých množstvách pomocou špeciálnych mikroihličiek hydratujeme a vyživujeme pokožku, ktorá sa stáva viditeľne lesklejšou a zdravšou.

Vital injector aplikuje kyselinu hyalurónovú na mililiter presne. Vďaka vytváranému  vákuu je aplikácia  menej bolestivá, s malým množstvom modriniek po zákroku. Pleť je do 2-3 dní zregenerovaná s viditeľným omladením, hydratovaná a prirodzene doplneným objemom.

Omladenie aplikáciou vitamínov a minerálov

Doprajte vašej pleti rýchly prísun vitamínov  minerálov. Vaša tvár a dekolt získajú novú iskru, ich regeneráciou a dodaním výživných látok získa pleť stratený lesk a bude jednoznačne vyzerať mladšie. Táto omladzujúca regeneračná kúra je odporúčaná v každom veku, minerály a vitamíny aplikujeme sterilne pomocou drobných ihličiek do rovnakej hĺbky pokožky a tak zabezpečujeme rovnomernú regeneráciu pleti. Terapiu je dobré opakovať aspoň 3x, pričom pri ďalších aplikáciách je možné pridať do aplikované roztoku aj enzýmy, proteíny, kyselinu hyalurónovú.

Nová drakuloterapia  ( A-PRP &HA)

Dodáme text neskôr